هلدینگ سازیران با هدف ارائه خدمات مهندسی در رشته ساختمان و سیویل تشکیل شده است. فعالیت های شرکت با توجه به پتانسیل بازار در زمینه ارائه خدمات فنی و مهندسی از قبیل طراحی، نظارت و اجرای پروژه‌های مسکونی، اداری، تجاری، صنعتی، بهسازی لرزه‌ای، مقاوم‌سازی و کاربرد سیستم‌های نوین سازه‌ای است. از دیگر خدمات این شرکت کنترل محاسبات و ارائه طرح سبک و بهینه شده سازه با استفاده از الگوریتم‌های برنامه‌نویسی شده انحصاری شرکت است.

فعالیت‌های حرفه‌ای این مهندسین مشاور را می‌توان به دو دوره زمانی تقسیم نمود:

- دوره فعالیت حرفه‌ای قبل از تاسیس شرکت

- دوره فعالیت حرفه‌ای بعد از تاسیس شرکت

دوره اول فعالیت‌ها از اواسط سال 1379 آغاز شده است. هر یک از اعضای هلدینگ پس از فارغ التحصیلی از دانشگاه در زمینه‌های مشاوره، طراحی، نظارت و اجرا در پروژه‌های عمرانی شهر تهران و شهرستان‌ها مشغول بوده و علاوه بر مسایل فنی همواره بدنبال تحقیق و توسعه در زمینه علم مهندسی عمران و سازه بودند. نتیجه‌ی این تلاشها تالیف کتاب و مقالات معتبر فراوان می‌باشد که همواره راهنمای مهندسین عزیز کشورمان است که برخی از آنها توسط نشر علم عمران چاپ شده است.

دوره دوم فعالیت ها از سال 1392 پس از تاسیس شرکت در قالب شخصیت حقوقی و عضویت و گرقتن پروانه از سازمان نظام مهندسی استان تهران و انجمنهای علمی و پژوهشی همانند انجمن سازه‌های فولادی آمریکا، انجمن بتن ایران، انجمن مهندسان محاسب ساختمان، انجمن سازه‌های فولادی ایران،... شروع گردید.

این هلدینگ مفتخر است با دریافت گواهی‌نامه‌های معتبر در زمینه‌ی مدیریت کیفیت خدمات مهندسی، پروانه طراحی، نظارت و اجرا از سازمان نظام مهندسی استان تهران و گرید مقاوم‌سازی از سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی کشور، نقشی هر چند کوچک در آبادانی و اعتلای کشور داشته باشد. ساختار سازمانی هلدینگ بگونه‌ای طراحی شده است تا همیشه با ارائه‌ی بهترین خدمات مشاوره‌ای و اجرا بتواند رضایت مشتریان خود را اخذ نماید و همیشه به دنبال ارائه‌ی طرح‌های آرمانی باشد. شعار همکاران ما در این شرکت نیز این است که " آرمانی بیاندیشیم و آرمانی زندگی کنیم ."

شرکت‌های هلدینگ سازیران
ستبران طرح هزاره سوم

ستبران طرح هزاره سوم

سازه‌های رویایی هزاره سوم

سازه‌های رویایی هزاره سوم

مجله سازیران

مجله سازیران

طرح ماندگار هزاره سوم

طرح ماندگار هزاره سوم

نشر علم عمران

نشر علم عمران

سازه‌های آرمانی هزاره سوم

سازه‌های آرمانی هزاره سوم