در جلسه آنلاین نمایندگان سازمان نظام مهندسی ساختمان کشور با نمایندگان سازمان نظام مهندسی کشور پرتغال، توافقات سه گانه حاصل شد.

 

به گزارش روابط عمومی سازمان، جلسه آنلاین نمایندگان سازمان نظام مهندسی ساختمان کشور ( دکتر رامین کرمی و دکتر بابک کامکاری) با نمایندگان سازمان نظام مهندسی کشور پرتغال در راستای امضای تفاهم نامه همکاری بین دو سازمان برگزار شد.

 

در ابتدای این جلسه ضمن تشکر از وزارت امور خارجه و سفیر جمهوری اسلامی ایران در پرتغال و همکاران وی در این سفارتخانه در راستای برقراری، هماهنگی و پیگیری ارتباط بین دو سازمان، معرفی سازمان نظام مهندسی ساختمان جمهوری اسلامی ایران و بررسی محورهای موجود در تفاهم نامه توسط طرف ایرانی بیان شد و سپس طرف پرتغالی به معرفی سازمان مطبوع خود پرداخت.

 

در ادامه با در نظر گرفتن شرایط بیماری کووید 19، توافقات سه گانه ذیل حاصل شد:

 

1- امضای تفاهم نامه بین سازمانهای نظام مهندسی ایرانَ و پرتغال در طی جلسه آنلاین با حضور روسای سازمانها در اواسط  می (May) انجام خواهد گرفت. زمان دقیق جلسه متعاقبا هماهنگ و اعلام خواهد شد.

 

2- پیشنهاد شد به منظور شروع فعالیت مشترک و استفاده از پتانسیل طرفین در بحث آموزش، هماهنگی لازم برای برگزاری اولین سمینار آنلاین در ماه می (May) انجام گیرد.

 

3- به پیشنهاد طرف پرتغالی، امضای فیزیکی تفاهم نامه و بحث و بررسی بیشتر در رابطه با زمینه های همکاری مشترک در سفر مهندس خرم ، ریاست سازمان، با هماهنگی طرفین و سفارت ایران در پرتغال، در اواخر نوامبر انجام خواهد گرفت.

شرکت‌های هلدینگ سازیران
ستبران طرح هزاره سوم

ستبران طرح هزاره سوم

سازه‌های رویایی هزاره سوم

سازه‌های رویایی هزاره سوم

مجله سازیران

مجله سازیران

طرح ماندگار هزاره سوم

طرح ماندگار هزاره سوم

نشر علم عمران

نشر علم عمران

سازه‌های آرمانی هزاره سوم

سازه‌های آرمانی هزاره سوم